Aktuality

DÁRKOVÉ POUKAZY na pobočkách

Dárkový poukaz připravíme podle Vašeho přání. Platnost dárkového poukazu jsou 3 měsíce a permanentky je 6 měsíců od data vystavení, které je uvedeno na poukaze. Po uplynutí této lhůty se poukaz stává neplatným. Lze prodloužit za poplatek 200Kč. Objednávejte se prosím, alespoň 1 měsíc před skončením platnosti poukazu, aby jste si mohli vybrat Vám nejvhodnější termín. Váš objednaný čas může být po domluvě změněn. Poukazy nelze vracet zpět a proplácet.

Poukaz Vám rádi doručíme na dobírku domů nebo do zaměstnání. V případě dobírky bude k ceně masáže připočtena cena 140 Kč za poštovné a balné.

Permanentka

Zaplatíte 4500 Kč, získáte permanentku na masáže v hodnotě 6000 Kč

Číst

Thajské produkty

Thajské produkty v prodeji v Pardubicích a Chrudimi, thajský balzám, náplasti na bolest, bylinné inhalátory proti nachlazení či kuličkový olejíček proti migréně

Číst

Akční nabídka

AKČNÍ MASÁŽE SE MUSÍ HLASIT PŘEDEM PŘI REZERVACIAkční masáže nelze uplatnit na permanentky a dárkové poukazy ani nelze kombinovat na akce či jiné slevy, platí pouze při platbě v hotovosti na místě.Při platbě benefitními kartami, nebo poukázkami je příplatek 10% z ceny.

Číst